Aparthotel Svatý Vavřinec

Krkonošské Wellness nabízí vířivku, finskou saunu s venkovní ochlazovací sprchou, Kneipův chodník, bio saunu s aromaterapií, parní saunu, zážitkové sprchy, chrlič ledu, odpočívárnu, společenskou část s barem a možnost využití privátní vířivky se soukromou odpočinkovou zónou.

Tel.: +420 770 122 121

E-mail: hotel@svatyvavrinec.cz

Web: www.svatyvavrinec.cz

Hotel **** Horizont

Zpříjemněte si Váš pobyt v Peci pod Sněžkou a načerpejte energii při reflexní nebo klasické masáži, originálních thajských masáží, zábalech nebo perličkové koupeli v HOTELU****HORIZONT. Profesionální personál Vám ochotně poradí s výběrem správné procedury.

Tel.: +420 499 861 536

Web: www.hotelhorizont.cz

Pension Modřín

Ubytování v zimní sezóně nabízí wellness v ceně pobytu. Ubytovaný host může jít rovnou ze svého pokoje do relaxační části pensionu a užívat si wellness služeb – whirpool RELAXO, finská sauna, parní komora s aroma terapií, fitness. Masáže a župan za poplatek.

Tel.: +420 603 207 724

Web: www.pensionmodrin.cz

  • Pension Modřín

Pension Relax

Dopřejte svému tělu chvilku oddechu a využijte služeb našeho privátního wellness s vířivkou, s perličkovou a bublinkovou masáží a finskou saunou. Wellness je otevřeno denně od 14.00 do 22.00 pouze pro ubytované hosty.

Tel.: +420 499 629 446

Web: www.pensionrelax.cz/sluzby/wellness

  • Pension Relax

Wellness centrum Pecr

Naše wellness centrum je přístupné také pro veřejnost. Zastavte se, ať už jste zákazníky wellness hotelu PECR nebo ne. Rádi vás zde uvítáme a vyjdeme vám s naší nabídkou wellness procedur vstříc.

Tel.: +420 739 484 261

E-mail: wellness@pecr.cz

Web: www.pecr.cz/wellness/wellness-centrum

  • Wellness centrum Pecr

Bouda Máma wellness hotel

Zrelaxujte unavené tělo všemi smysly v prostoru, kde vás podmanivá vůně dřeva vrátí zpátky k sobě. Díky nerušenému soukromí zapomenete na všechno „tam venku“ a i po pouhé hodince v této oáze klidu se budete cítit hluboce odpočatí.
Pec pod Sněžkou 124

Tel.: +420 499 896 273

E-mail: hotel@boudamama.cz

Web: www.boudamama.cz

  • Bouda Máma wellness hotel