Okolo Pece - Memoriál Jirky Karlíka

Pec pod Sněžkou 9. 9. 2023

Udělejte si hezký podzimní rodinný víkend. Akce Okolo Pece uzavírá cyklistickou sezonu v Peci pod Sněžkou. Zúčastněte se, ať už jako závodník nebo jako nadšenec. Závod, kde je každý vítězem.

 

Trať

Cyklistická 45 km vyjížďka krásnou přírodou Krkonoš. 1/3 trasy vede po silničkách, kde je zakázán provoz motorových vozidel. Určeno pro všechny výkonnostní kategorie, kdo se che jen příjemně projet, nechť použije horské či trekové kolo, kdo chce závodit, může trasu objet na silničním kole.

 

Účast, přihlášky

Očekává se účast místních sportovců a lokálpatriotů, studentů, profesorů, abiturientů, jejich dětí, dalších rodinných příslušníků, přátel, známých, i několika výkonnostních cyklistů. Přihlášky zasílejte na mailovou adresu jirimateju1@gmail.com. A hlavně přiďtě včas na prezentaci.

 

Prezentace

Pec pod Sněžkou, kancelář Happy Hill, 11:00-11:45. Podrobné informace o trati obdrží účastníci na startu.


Startovné

200 Kč; doporučená přilba. V ceně startovného guláš pro všechny účastníky, zajištění a organizace vyjížďky, ceny pro nejlepší.

 

Parkování

Dle místa ubytování. Pro účastníky, kteří přijedou na otočku je zajištěno celodenní parkování na parkovišti Zelený potok zdarma.

 

Vyhlášení výsledků

Slavnostní vyhlášení výsledků spojené s posezením od 17:00.

 

Ubytování

 

Okolo Pece - Memoriál Jirky Karlíka