Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - podzim 2023

Pec pod Sněžkou 7. 10. 2023

Připojili jsme se k celorepublikové úklidové akci Ukliďme Česko a rádi bychom tak společně uklidili Sněžku i hřebeny a údolí pod Sněžkou. Přidáte se k nám? 

 
Všechny registrované dobrovolníky čekají po celý víkend výhody v podobě slev na místní ubytování, občerstvení nebo služby v Peci pod Sněžkou. 

Registrace

Zaregistrujte se, prosím na webu, na profilu akce Ukliďme Česko jako dobrovolníci. Konkrétní informace ohledně organizace, výhod a podobně vám zašleme na vámi zadanou mailovou adresu. 

Organizace

Datum konání

Úklidová akce proběhne v sobotu 7. 10. 2023.
 

Místo srazu

Výdej úklidových pomůcek bude probíhat od 8:30 do 10:00. Místo srazu je bude v podloubí hudebního klubu KlonDike, u restaurace CRAFT coffee (Pec pod Sněžkou 139).
 

Trasy

Máme připravené znečištěné lokality, kam vás nasměrujeme. Rádi vám poskytneme i mapy možných tras v Peci pod Sněžkou, ale kudy a kam se vydáte necháme na vás.
 

Sběrná místa odpadků

Na trasách najdete místa, kde můžete odložit plné pytle s odpadky. Svoz odpadu zajišťuje Správa KRNAP. Prosíme, nenechávejte pytle s odpadky u veřejných košů nebo soukromých kontejnerů.
 

Nepřehlédněte...

  • Svačinou na cestu určitě nic nezkazíte.
  • Kdo může, vezměte si prosím vlastní rukavice na úklid.
  • Po úklidu prosím, vraťte úklidové pomůcky, abychom je mohli další rok využít znovu.
  • Na úklid je v sobotu celý den, je jen na vás, jaké zvolíte tempo.
  • Budeme rádi, když při cestě pořídíte fotky z úklidu. My je pak zveřejníme v článku nebo na sociálnch sítích.

 

Partneři

Město Pec pod Sněžkou, Lanová dráha Sněžka, Booking Pec, Aparthotel Svatý Vavřinec, Restaurace Vavřinec, Grand Hotel Hradec, KlonDike music club & hostel, Hotel Hvězda, Hotel Krokus, Intersport, HOTEL****HORIZONT

Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - podzim 2023