VIDEO: Velká Úpa zažila Subaru Levorg Games – freestylový závod nejen o freestylu

Vydáno 12. 2. 2016

Subaru Levorg Games, závod s pohodovou atmosférou a opět vydařeným počasím, proběhl letos již popáté v areálu Skiport Velká Úpa. Zimní pohoda, parádní polety riderů, saxofonisti na svahu, taneční vystoupení, hromada soutěží - tak vypadal letošní ročník.

Počasí při stavbě skoku vůbec nepřálo a ještě ve středu zlil již skoro hotový skok pořádný liják. Nakonec se ale sám Krakonoš smiloval a dopřál organizátorům dostatečné množství sněhu. O stavbu Big Airu se letos starali Honza s Pepou z Parks.cz, a i přes nevlídné podmínky vykouzlili parádní skok. Za to jim patří obrovské uznání a díky.

Akce Subaru Levorg Games probíhala už od pátku 27. 1. až do neděle 7. 2., kdy se ve Skiportu Velká Úpa uskutečnila řada workshopů, koncertů, parties a samozřejmě velké finále v podobě samotných závodů. Na akci vystoupili Kapitán Demo, MoveBreakers, Rusty Hello nebo DJ Bica. Se svým workshopem se účastnil také vicemistr Evropy v barmanské disciplíně flair David Neumann, kterého můžete znát z pláže Windy Point na Lipně.

 

 

Pro letošní ročník závodu byla nově otevřena také kategorie GO! pro mladé a nadějné nesponzorované ridery, kteří bojovali o věcné ceny a vouchery od společnosti ESPERIA. V kategorii PRO byly mezi lyžaři k vidění triky jako Cork 720 a 720 tail grab nebo FS i BS 900 mezi snowboardisty. Součástí závodu byl i Represent Best Trick, který za SNB vyhrál Honza Nečas s trikem Double front flip a za SKI Fanda Jetmar za Cork 900.

Výsledková listina vypadala následovně:

SKI/Pro

1. Dan Hanka

2. Šimon Bartík

3. Patrik Kříž

SNB/Pro

1. Honza Nečas

2. Martin Mikyska

3. Dušan Kříž

SKI/GO!

1. Tomáš Vich

2. Vojta Ševeček

SNB/GO!

1. Václav Toman

2. Jirka Vachtl

 

Pro návštěvníky byl připraven bohatý doprovodný program. Přímo na platformě skoku předvedli své taneční vystoupení Brotherz Territory a u stánků probíhaly různé zajímavé hry a soutěže, například o poukazy od společností Represent, Smith nebo Rip Curl, testovací jizdu vozem Subaru nebo soutěž o nejlepší instantní fotku ze závodu, kdy vítěz získal kameru GoPro. Návštěvníci mohli přímo na svahu otestovat lyže LUSTI české výroby.

Akci Subaru Levorg Games zakončila afterparty, kde hasil žízeň zlatavý mok Svijany a bujaré veselí nejen na afterparty rozdmýchával Capitan Morgan. Jako půlnoční překvapení roztočili ohnivou show Tribo Fuego. K poslechu a tanci hrála kapela The Move Breakers, které vystřídali DJ Swing Garden a DJ MaxW a zábava jela až do rána.

 

Podzimní dovolená

Podzimní dovolená

11. 9. 2023

Hledáte místa, kde se můžete zahřát a zároveň si užít kouzlo podzim...

Uzavření cyklistické sezóny a výsledky Krakonošova guláše

Uzavření cyklistické sezóny a výsledky Krakonošova guláše

2. 9. 2023

Zářijový měsíc v Peci pod Sněžkou přinesl dvě nezapomenutelné událo...

Vítejte v Krajině pod Sněžkou

Vítejte v Krajině pod Sněžkou

18. 8. 2023

Užijte si dovolenou s výhodami Karty hosta, která platí v Peci pod ...