Uzavření cyklistické sezóny a výsledky Krakonošova guláše

Vydáno 2. 9. 2023

Zářijový měsíc v Peci pod Sněžkou přinesl dvě nezapomenutelné události, které završily letošní cyklistickou sezónu a podělily se o výjimečnou chuťovou zkušenost. Akce Okolo Pece umožnila prožít den plný vášně pro cyklistiku, zatímco na akci Krakonošův guláš jsme mohli ochutnat velké množství gulášů dle různých receptů a podpořit naše místní kuchařské talenty.

Okolo Pece - Konec cyklistické sezóny

Akcí Okolo Pece jsme uzavřeli cyklistickou sezonu v Peci pod Sněžkou. Počasí bylo vydařené a množství energie, které jste do této události přinesli, nám udělalo obrovskou radost. Těšíme se na příští ročník.

Krakonošův guláš - Nejlepší chuťový zážitek

Další ročník akce Krakonošova guláše byl nepochybně nezapomenutelný. Poprvé v historii této soutěže se diváci i porota shodli na stejném vítězi. Tým SA Velká Úpa připravil ten nejlepší guláš a zaslouženě vyhrál obě kategorie. Gratulujeme k jejich vítězství!

Na druhém místě v obou kategoriích se umístil Hotel Horizont ****, a třetí místo v hodnocení diváků si odnesla Bouda Máma Wellness Hotel, zatímco porota udělila bronzovou pozici týmu Jelení louky.

Více informací o této události si můžete přečíst v článku na webu deníku a shlédnout fotky z akce na našem Facebookovém profilu.

Rádi bychom poděkovali všem za účast v soutěži a skvělou atmosféru, kterou jste do těchto událostí přinesli. Těšíme se na další setkání a společné zážitky v budoucnosti!

Podzimní dovolená

Podzimní dovolená

11. 9. 2023

Hledáte místa, kde se můžete zahřát a zároveň si užít kouzlo podzim...

Vítejte v Krajině pod Sněžkou

Vítejte v Krajině pod Sněžkou

18. 8. 2023

Užijte si dovolenou s výhodami Karty hosta, která platí v Peci pod ...

Přechod Krkonoš

Přechod Krkonoš

17. 7. 2023

Vychutnejte si romantiku horských túr s noclehy na krkonošských bou...