Uzavření cyklistické sezóny a výsledky Krakonošova guláše

Vydáno 2. 9. 2023

Zářijový měsíc v Peci pod Sněžkou přinesl dvě nezapomenutelné události, které završily letošní cyklistickou sezónu a podělily se o výjimečnou chuťovou zkušenost. Akce Okolo Pece umožnila prožít den plný vášně pro cyklistiku, zatímco na akci Krakonošův guláš jsme mohli ochutnat velké množství gulášů dle různých receptů a podpořit naše místní kuchařské talenty.

Okolo Pece - Konec cyklistické sezóny

Akcí Okolo Pece jsme uzavřeli cyklistickou sezonu v Peci pod Sněžkou. Počasí bylo vydařené a množství energie, které jste do této události přinesli, nám udělalo obrovskou radost. Těšíme se na příští ročník.

Krakonošův guláš - Nejlepší chuťový zážitek

Další ročník akce Krakonošova guláše byl nepochybně nezapomenutelný. Poprvé v historii této soutěže se diváci i porota shodli na stejném vítězi. Tým SA Velká Úpa připravil ten nejlepší guláš a zaslouženě vyhrál obě kategorie. Gratulujeme k jejich vítězství!

Na druhém místě v obou kategoriích se umístil Hotel Horizont ****, a třetí místo v hodnocení diváků si odnesla Bouda Máma Wellness Hotel, zatímco porota udělila bronzovou pozici týmu Jelení louky.

Více informací o této události si můžete přečíst v článku na webu deníku a shlédnout fotky z akce na našem Facebookovém profilu.

Rádi bychom poděkovali všem za účast v soutěži a skvělou atmosféru, kterou jste do těchto událostí přinesli. Těšíme se na další setkání a společné zážitky v budoucnosti!

Otevření Herní krajiny

Otevření Herní krajiny

12. 4. 2024

Herní krajina bude v provozu od 4. 5. 2024

Lanová dráha Sněžka opět v provozu

Lanová dráha Sněžka opět v provozu

7. 3. 2024

Lanovka na Sněžku se po technické odstávce vrátila do plného provoz...

Night shopping v Peci

Night shopping v Peci

25. 1. 2024

Přinášíme vzrušující novinku, která zpestří sobotní večery o jarníc...