Provoz lyžařského areálu mezi svátky

Vydáno 23. 12. 2020

Na Štědrý den bez lyží a 25. i 26. na svahu - přečtěte si informace o provozu lyžařského areálu Pec pod Sněžkou.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se ve čtvrtek 24. prosince nebude lyžovat z důvodů špatných klimatických podmínek. Zastaví se vleky a lanovky, včetně kabinkové lanovky na Černou horu. Lyžaři, kteří chtějí vyrazit ještě před Štědrým dnem na hory tak mají poslední možnost ve středu 23. prosince.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se lyžařské areály v Peci pod Sněžkou a na Černé hoře rozjedou znovu 25. a 26. prosince a budou v provozu od 8 do 16 hodin.

Na Černé hoře se bude lyžovat na sjezdovce Anděl a v Peci pod Sněžkou na sjezdovkách Javor 2, Smrk, Lyžařská a Zahrádky.

S ohledem na nové opatření vlády bude od 27. prosince v provozu již pouze kabinková lanovka Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu pro všechny, kteří budou mít chuť vyrazit do přírody na pěší procházku, nebo pokud připadne sníh, na sáňky, či na běžky.

Rozhodnutí Vlády ČR respektujeme, nicméně je škoda, že v momentě, kdy má přijít ochlazení a sněžení a mohli jsme nabídnout lyžařům ty nejlepší podmínky k lyžování v této zimní sezóně, nebude možné na sjezdovky vyrazit.

Věříme, že se podaří epidemickou situaci stabilizovat co nejdříve a že se české hory pro české lyžaře otevřou co nejdříve. 

Na kolo cyklobusem

Na kolo cyklobusem

22. 5. 2023

Nebaví vás řešit parkování nebo se bojíte prudkého stoupání?

Za zážitky pod Sněžku

Za zážitky pod Sněžku

1. 5. 2023

Nejen díky své blízkosti Sněžky je Pec pod Sněžkou významným horský...

Otevření Herní krajiny

Otevření Herní krajiny

15. 4. 2023

Herní krajina bude v provozu od 29. 4. 2023.