Provoz lyžařského areálu mezi svátky

Vydáno 23. 12. 2020

Na Štědrý den bez lyží a 25. i 26. na svahu - přečtěte si informace o provozu lyžařského areálu Pec pod Sněžkou.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se ve čtvrtek 24. prosince nebude lyžovat z důvodů špatných klimatických podmínek. Zastaví se vleky a lanovky, včetně kabinkové lanovky na Černou horu. Lyžaři, kteří chtějí vyrazit ještě před Štědrým dnem na hory tak mají poslední možnost ve středu 23. prosince.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se lyžařské areály v Peci pod Sněžkou a na Černé hoře rozjedou znovu 25. a 26. prosince a budou v provozu od 8 do 16 hodin.

Na Černé hoře se bude lyžovat na sjezdovce Anděl a v Peci pod Sněžkou na sjezdovkách Javor 2, Smrk, Lyžařská a Zahrádky.

S ohledem na nové opatření vlády bude od 27. prosince v provozu již pouze kabinková lanovka Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu pro všechny, kteří budou mít chuť vyrazit do přírody na pěší procházku, nebo pokud připadne sníh, na sáňky, či na běžky.

Rozhodnutí Vlády ČR respektujeme, nicméně je škoda, že v momentě, kdy má přijít ochlazení a sněžení a mohli jsme nabídnout lyžařům ty nejlepší podmínky k lyžování v této zimní sezóně, nebude možné na sjezdovky vyrazit.

Věříme, že se podaří epidemickou situaci stabilizovat co nejdříve a že se české hory pro české lyžaře otevřou co nejdříve. 

Podmínky a pravidla soutěže na Facebooku a Instagramu

Podmínky a pravidla soutěže na Facebooku a Instagramu

20. 4. 2021

Podmínky a pravidla soutěže na Facebooku a Instagramu

Projděte se nad vodou v Krkonoších

Projděte se nad vodou v Krkonoších

16. 4. 2021

Potoky, říčky, řeky a vodopády probouzejí život krkonošské přírody

Velkou Úpu čeká proměna centra

Velkou Úpu čeká proměna centra

7. 4. 2021

Město odkoupilo bývalý hotel Uran v samém centru Velké Úpy, jaké pr...