Provoz lyžařského areálu mezi svátky

Vydáno 23. 12. 2020

Na Štědrý den bez lyží a 25. i 26. na svahu - přečtěte si informace o provozu lyžařského areálu Pec pod Sněžkou.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se ve čtvrtek 24. prosince nebude lyžovat z důvodů špatných klimatických podmínek. Zastaví se vleky a lanovky, včetně kabinkové lanovky na Černou horu. Lyžaři, kteří chtějí vyrazit ještě před Štědrým dnem na hory tak mají poslední možnost ve středu 23. prosince.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se lyžařské areály v Peci pod Sněžkou a na Černé hoře rozjedou znovu 25. a 26. prosince a budou v provozu od 8 do 16 hodin.

Na Černé hoře se bude lyžovat na sjezdovce Anděl a v Peci pod Sněžkou na sjezdovkách Javor 2, Smrk, Lyžařská a Zahrádky.

S ohledem na nové opatření vlády bude od 27. prosince v provozu již pouze kabinková lanovka Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu pro všechny, kteří budou mít chuť vyrazit do přírody na pěší procházku, nebo pokud připadne sníh, na sáňky, či na běžky.

Rozhodnutí Vlády ČR respektujeme, nicméně je škoda, že v momentě, kdy má přijít ochlazení a sněžení a mohli jsme nabídnout lyžařům ty nejlepší podmínky k lyžování v této zimní sezóně, nebude možné na sjezdovky vyrazit.

Věříme, že se podaří epidemickou situaci stabilizovat co nejdříve a že se české hory pro české lyžaře otevřou co nejdříve. 

Krakonošův cyklomaraton 2021

Krakonošův cyklomaraton 2021

19. 6. 2021

Oznámení pořadatele akce Krakonošův cyklomaraton 2021

Otevření Herní krajiny Pecka

Otevření Herní krajiny Pecka

17. 5. 2021

Již od 22. května bude v provozu Herní krajina Pecka

Lanovka na Sněžku brzy pojede

Lanovka na Sněžku brzy pojede

10. 5. 2021

Letní provoz lanové dráhy bude zahájen ve středu 12. května