Provoz lyžařského areálu mezi svátky

Vydáno 23. 12. 2020

Na Štědrý den bez lyží a 25. i 26. na svahu - přečtěte si informace o provozu lyžařského areálu Pec pod Sněžkou.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se ve čtvrtek 24. prosince nebude lyžovat z důvodů špatných klimatických podmínek. Zastaví se vleky a lanovky, včetně kabinkové lanovky na Černou horu. Lyžaři, kteří chtějí vyrazit ještě před Štědrým dnem na hory tak mají poslední možnost ve středu 23. prosince.

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se lyžařské areály v Peci pod Sněžkou a na Černé hoře rozjedou znovu 25. a 26. prosince a budou v provozu od 8 do 16 hodin.

Na Černé hoře se bude lyžovat na sjezdovce Anděl a v Peci pod Sněžkou na sjezdovkách Javor 2, Smrk, Lyžařská a Zahrádky.

S ohledem na nové opatření vlády bude od 27. prosince v provozu již pouze kabinková lanovka Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu pro všechny, kteří budou mít chuť vyrazit do přírody na pěší procházku, nebo pokud připadne sníh, na sáňky, či na běžky.

Rozhodnutí Vlády ČR respektujeme, nicméně je škoda, že v momentě, kdy má přijít ochlazení a sněžení a mohli jsme nabídnout lyžařům ty nejlepší podmínky k lyžování v této zimní sezóně, nebude možné na sjezdovky vyrazit.

Věříme, že se podaří epidemickou situaci stabilizovat co nejdříve a že se české hory pro české lyžaře otevřou co nejdříve. 

Provoz lyžařského areálu Pec pod Sněžkou

Provoz lyžařského areálu Pec pod Sněžkou

18. 12. 2020

Dnes SkiResort ČERNÁ HORA - PEC zahájil provoz lyžařského areálu v ...

V terminálu pohodlně a výrazně levněji

V terminálu pohodlně a výrazně levněji

15. 12. 2020

Čeká nás první zima, ve které do parkování v Peci pod Sněžkou „prom...

Přerušení provozu LD Sněžka

Přerušení provozu LD Sněžka

3. 12. 2020

Na základě usnesení Vlády ČR č. 1262 je provoz lanové dráhy Sněžka ...