Originální dárky z Krkonoš pro vaše blízké

Vydáno 13. 11. 2020

Podpořte jejich koupí krkonošské řemeslníky i informační centra.

Podzimní sychravé dny jsou ideálním časem, kdy začít přemýšlet o vánočních dárcích pro vaše blízké. I malé děti vědí, že tím nejkrásnějším dárkem, je dárek vyrobený ručně a ze srdce. Říkáte si, že nejste zruční ani kreativní, že to určitě nezvládnete? To ani nemusíte. Originální dárky z Krkonoš, s láskou ručně vyráběné, si můžete koupit. Potěšíte tak své blízké a zároveň podpoříte místní šikovné řemeslníky a výrobce.

Originální, šetrné k životnímu prostředí, vyrobené z místních surovin a tradiční technologií, to jsou výrobky vysoké kvality označené speciálním logem „Krkonoše – originální produkt®“. Tato značka zákazníkovi garantuje, že výrobky prošly přísným procesem certifikace a že skutečně pochází z Krkonoš. A z jakých originálních produktů z Krkonoš si můžete vybrat? Podívejte se na stránky www.regionalni-znacky.cz/krkonose, kde najdete všechny certifikované výrobky.

Pokud máte doma nebo mezi přáteli vášnivé čtenáře a milovníky Krkonoš, jistě vás nadchne bohatá nabídka knih o krkonošských boudách, významných osobnostech, těžkém a zajímavém životě horalů i historii krkonošských měst a obcí. A pro nejmenší čtenáře určitě vyberte některou z pohádkových knih Marie Kubátové.

Sběratele fotografií a obrázků starých i současných Krkonoš potěší nástěnné i stolní kalendáře pro rok 2021. Darovat můžete kalendáře s reprodukcemi fotek z celých Krkonoš nebo například z Rokytnice nad Jizerou, Vrchlabí Žacléře a dalších měst. 

A kde si můžete všechny tyto dárečky i jiné nakoupit? V krkonošských informačních centrech. Každé vám nabídne jedinečné výrobky a vždy s úsměvem vás rádi obslouží. Informační centra najdete ve Vrchlabí, Černém Dole, Harrachově, Horním Maršově, Peci pod Sněžkou, Hostinném, Janských Lázních, Jilemnici, Lánově, Malé Úpě, Rokytnici nad Jizerou, Strážném, Svobodě nad Úpou, Trutnově, Vítkovicích v Krkonoších, Vysokém nad Jizerou, Žacléři a Kořenově. Kontakt na informační centra najdete na stránkách www.krkonose.eu/turisticka-informacni-centra.

Krkonoše – svazek měst a obcí

Staňte se součástí DNA Krkonoš

Staňte se součástí DNA Krkonoš

3. 5. 2022

Paměť Krkonoš spustila nový projekt DNA Krkonoš, který zkoumá osídl...

Otevření Herní krajiny Pecka

Otevření Herní krajiny Pecka

21. 4. 2022

Oficiální zahájení letního provozu herní krajiny Pecka bude 30. dub...

Na cestě do Pece pod Sněžkou probíhají opravy mostů

Na cestě do Pece pod Sněžkou probíhají opravy mostů

16. 4. 2022

V Temném Dole směrem do Pece pod Sněžkou nyní probíhá rozsáhlá revi...