Night shopping v Peci

Vydáno 25. 1. 2024

Přinášíme vzrušující novinku, která zpestří sobotní večery o jarních prázdninách v našem městě. Od 27. ledna do 2. března si budete moci vychutnat zcela nový zážitek - Night shopping v Peci.

Místní služby a obchody, nejen se sportovním vybavením, vás zvou k nočním návštěvám. A to vždy v sobotu až do 21 hodin!

Prodloužené odpoledne pro děti

Věříme, že každý, kdo se rozhodne zažít Night Shopping v Peci, najde svůj kousek zimní radosti, proto myslíme i na nejmenší.

Bobování ve SkiResortLive parku Javor ZDARMA

Ve SkiResortLive parku Javor připravili vzrušující večerní dobrodružství. Každou sobotu od 3. února do 2. března v časech od 16:00 do 19:00 vám přepravní pás ulehčí cestu nahoru a pro maximální bezpečnost a zážitek bude celý večer krásně nasvícen, stejně jako sjezdovka. Kluzáky jsou k zapůjčení zdarma, ale pozor, jejich množství je omezené.


Bobová dráha otevřena do 19:00

Nezapomeňte, že naše bobová dráha zůstává standardně otevřená až do 19:00, takže můžete spojit večerní nákupy s adrenalinovými sjezdy.

Zanechte starosti z pracovních i školních dnů, a přijďte si užít příjemné chvíle v našem centru, které se stává skvělou shopping street. Objevte nejnovější módní trendy, sportovní vybavení nebo si dopřejte příjemné chvíle při vybírání výrobků naší krásné regionální nabídky. Užijte si atmosféru našeho horského střediska, zastavte se na drink, udělejte si radost.

Přijďte zažít Pec pod Sněžkou v novém světle. Akce umožňuje obyvatelům i návštěvníkům zažít to nejlepší z obou světů – nakupujte večer a ráno vyrazte na sjezdovky.

Kam zajít?

 

Krkonošský festival minipivovarů - letos v Peci pod Sněžkou

Krkonošský festival minipivovarů - letos v Peci pod Sněžkou

17. 6. 2024

Blíží se nám pátý ročník Krkonošského festivalu minipivovarů. Letos...

Město Pec pod Sněžkou zakoupilo budovu České pošty

Město Pec pod Sněžkou zakoupilo budovu České pošty

28. 5. 2024

Pošta v Peci pod Sněžkou přešla od 2. 5. na provoz pošta Partner a ...

Otevření Herní krajiny

Otevření Herní krajiny

12. 4. 2024

Herní krajina v provozu od 1. 5. 2024