Na co se můžete těšit v zimě v Peci pod Sněžkou

Vydáno 1. 12. 2023

Se zimou přichází do Pece pod Sněžkou nové možnosti pro všechny, kteří milují sníh a zimní radovánky. Připravte se na neopakovatelnou atmosféru horského městečka s bohatou nabídkou zimních sportů.

Více sněhu, více radovánek pro děti

Díky novým sněžným dělům ve Skiresortu můžeme slíbit delší sezónu a ještě lépe upravené sjezdovky. Ceny skipasů zůstaly stejné a dětské skipasy jsou dokonce levnější. Navíc máte možnost výhodného nákupu předem a online.

Toulky zimní krajinou

Nechte se unést krásami zimní krajiny. Při pobytu v Peci pod Sněžkou nebo Velké Úpě získáte s Kartou hosta 30% slevu na lanovou dráhu, která vás vyveze na Sněžku. K dispozici je mnoho tras pro pěší turistiku, skialpy, sněžnice, sáňky či běžky. Detaily o trasách naleznete na www.pecpodsnezkou.cz a na webu www.skiresort.cz

Wellness a odpočinek pod hvězdami

Se skleničkou v ruce v horké vířivce pod hvězdami můžete relaxovat na střeše hotelu Pecr. Bouda pod Sněžkou a Hotel Hvězda nabízí sauny ideální pro otužilce, kteří se rádi schladí v  potoce. V Grand Hotelu Hradec si užijete výhled na Studniční horu z odpočívárny, z hotelu Modřín a chaty Portášky na sjezdovku. V Hotelu Horizont můžete sledovat sněhové vločky z bazénu s prosklenými stěnami a pak si zahrát stolní tenis, kuželky nebo si zajít do posilovny.

Zábava pro celou rodinu

Pro děti i dospělé je v Relaxparku připravena bobová dráha s celoročním provozem, ve skiareálu trať Funline s klopenými zatáčkami a osmimetrovým tunelem, v Aparthotelu Vavřinec plocha pro virtuální realitu. 

Večerní zábava v Peci

Pátek a sobota večer patří živé hudbě v Bullbaru pod sjezdovkou Javor. Klub KlonDike nabízí pravidelné koncerty a akce, od DJ party na Silvestra přes skialpinistický festival SkialpujFest až po koncerty Tří sester, Prago Union a dalších. Pro milovníky kultury nabízí Veselý výlet celou zimu zajímavé výstavy. V kostele ve Velké Úpě se konají bohoslužby a tvořivé dílničky pro děti.

Zkrátka, Pec pod Sněžkou v zimě nabízí nepřeberné množství aktivit pro každého. Přijďte si užít zimu a nechte se unést atmosférou tohoto horského ráje.

Uzavření cesty Obřím dolem na Sněžku

Uzavření cesty Obřím dolem na Sněžku

21. 7. 2024

Správa KRNAP uzavírá cestu Obřím dolem na Sněžku v plánovaném obobí...

Mimořádná změna otevírací doby Pošty Partner v Peci pod Sněžkou

Mimořádná změna otevírací doby Pošty Partner v Peci pod Sněžkou

18. 7. 2024

V období od 22. 7. do 26. 7. bude provozovna otevřena pouze v odpol...

Velká Úpa zrekonstruovala Oranžové hřiště

Velká Úpa zrekonstruovala Oranžové hřiště

12. 7. 2024

V úterý 9. 7. proběhlo slavnostní otevření Oranžového hřiště ve Vel...