Na co se můžete těšit v zimě v Peci pod Sněžkou

Vydáno 1. 12. 2023

Se zimou přichází do Pece pod Sněžkou nové možnosti pro všechny, kteří milují sníh a zimní radovánky. Připravte se na neopakovatelnou atmosféru horského městečka s bohatou nabídkou zimních sportů.

Více sněhu, více radovánek pro děti

Díky novým sněžným dělům ve Skiresortu můžeme slíbit delší sezónu a ještě lépe upravené sjezdovky. Ceny skipasů zůstaly stejné a dětské skipasy jsou dokonce levnější. Navíc máte možnost výhodného nákupu předem a online.

Toulky zimní krajinou

Nechte se unést krásami zimní krajiny. Při pobytu v Peci pod Sněžkou nebo Velké Úpě získáte s Kartou hosta 30% slevu na lanovou dráhu, která vás vyveze na Sněžku. K dispozici je mnoho tras pro pěší turistiku, skialpy, sněžnice, sáňky či běžky. Detaily o trasách naleznete na www.pecpodsnezkou.cz a na webu www.skiresort.cz

Wellness a odpočinek pod hvězdami

Se skleničkou v ruce v horké vířivce pod hvězdami můžete relaxovat na střeše hotelu Pecr. Bouda pod Sněžkou a Hotel Hvězda nabízí sauny ideální pro otužilce, kteří se rádi schladí v  potoce. V Grand Hotelu Hradec si užijete výhled na Studniční horu z odpočívárny, z hotelu Modřín a chaty Portášky na sjezdovku. V Hotelu Horizont můžete sledovat sněhové vločky z bazénu s prosklenými stěnami a pak si zahrát stolní tenis, kuželky nebo si zajít do posilovny.

Zábava pro celou rodinu

Pro děti i dospělé je v Relaxparku připravena bobová dráha s celoročním provozem, ve skiareálu trať Funline s klopenými zatáčkami a osmimetrovým tunelem, v Aparthotelu Vavřinec plocha pro virtuální realitu. 

Večerní zábava v Peci

Pátek a sobota večer patří živé hudbě v Bullbaru pod sjezdovkou Javor. Klub KlonDike nabízí pravidelné koncerty a akce, od DJ party na Silvestra přes skialpinistický festival SkialpujFest až po koncerty Tří sester, Prago Union a dalších. Pro milovníky kultury nabízí Veselý výlet celou zimu zajímavé výstavy. V kostele ve Velké Úpě se konají bohoslužby a tvořivé dílničky pro děti.

Zkrátka, Pec pod Sněžkou v zimě nabízí nepřeberné množství aktivit pro každého. Přijďte si užít zimu a nechte se unést atmosférou tohoto horského ráje.

Night shopping v Peci

Night shopping v Peci

25. 1. 2024

Přinášíme vzrušující novinku, která zpestří sobotní večery o jarníc...

Pec pod Sněžkou již po 24. přispěla do Tříkrálové sbírky

Pec pod Sněžkou již po 24. přispěla do Tříkrálové sbírky

20. 1. 2024

Letošní Tříkrálová sbírka, se opět stala symbolem solidarity a soun...

Podzimní dovolená

Podzimní dovolená

11. 9. 2023

Hledáte místa, kde se můžete zahřát a zároveň si užít kouzlo podzim...