Kouzlo horského adventu

Vydáno 1. 12. 2022

Lyžařská sezóna v Peci pod Sněžkou začíná druhým prosincovým víkendem. Fronty na vleky, ale nečekejte. Všichni ostatní nakupují dárky a lyžovat pojedou v únoru.

Rádi byste utekli před vánočními zmatky a užili si trochu klidu? Pojeďte na hory. Prázdné sjezdovky s perfektním manžestremkultura, odpočinek ve wellness, vynikající gastronomie a horská vánoční atmosféra bez pozlátkového kýče. To vše je advent v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě. 

V Peci nabízíme romantické procházky čerstvě zasněženou přírodou. Na hřebeny vás s lehkostí vyveze lanovka na Sněžku, která od 10. 12. zahájí každodenní zimní provoz. Zaručujeme, že výhledy na Krkonoše budou lepší než vánoční strom v obchoďáku. Vyjeďte nad mraky a užijte si pohled na horské moře.

Ve Velké Úpě na vás dýchne Duch Vánoc v blízkosti Kostela Nejsvětější Trojice, kam můžete zajít na adventní mše a koncerty nebo na stavění betléma a zdobení stromečků. Klidně i s dětmi, budou nadšené. 

Lyžařská sezóna v Peci pod Sněžkou začíná druhým prosincovým víkendem. Fronty na vleky, ale nečekejte. Všichni ostatní nakupují dárky a lyžovat pojedou v únoru. Na celodenní lyžování je času dost, tak si udělejte čas na sebe, odpočiňte si ve wellness a vychutnejte si dobré jídlo. I když je špatné počasí, je v hotelech a rodinných penzionech velmi příjemně.

Už jste se vánoční atmosféry nadýchali dost? Skočte si z Krkonoš do Himalájí. Navštivte přednášku o cestách na vrcholy Dhaulágirí a Mount Everest nebo promítání filmů festivalu Snow Film Fest.

Nechte na sebe dýchnout tu správnou vánoční pohodu a klid pod Sněžkou.

 

Na kolo cyklobusem

Na kolo cyklobusem

22. 5. 2023

Nebaví vás řešit parkování nebo se bojíte prudkého stoupání?

Za zážitky pod Sněžku

Za zážitky pod Sněžku

1. 5. 2023

Nejen díky své blízkosti Sněžky je Pec pod Sněžkou významným horský...

Otevření Herní krajiny

Otevření Herní krajiny

15. 4. 2023

Herní krajina bude v provozu od 29. 4. 2023.