Kouzlo horského adventu

Vydáno 1. 12. 2022

Lyžařská sezóna v Peci pod Sněžkou začíná druhým prosincovým víkendem. Fronty na vleky, ale nečekejte. Všichni ostatní nakupují dárky a lyžovat pojedou v únoru.

Rádi byste utekli před vánočními zmatky a užili si trochu klidu? Pojeďte na hory. Prázdné sjezdovky s perfektním manžestremkultura, odpočinek ve wellness, vynikající gastronomie a horská vánoční atmosféra bez pozlátkového kýče. To vše je advent v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě. 

V Peci nabízíme romantické procházky čerstvě zasněženou přírodou. Na hřebeny vás s lehkostí vyveze lanovka na Sněžku, která od 10. 12. zahájí každodenní zimní provoz. Zaručujeme, že výhledy na Krkonoše budou lepší než vánoční strom v obchoďáku. Vyjeďte nad mraky a užijte si pohled na horské moře.

Ve Velké Úpě na vás dýchne Duch Vánoc v blízkosti Kostela Nejsvětější Trojice, kam můžete zajít na adventní mše a koncerty nebo na stavění betléma a zdobení stromečků. Klidně i s dětmi, budou nadšené. 

Lyžařská sezóna v Peci pod Sněžkou začíná druhým prosincovým víkendem. Fronty na vleky, ale nečekejte. Všichni ostatní nakupují dárky a lyžovat pojedou v únoru. Na celodenní lyžování je času dost, tak si udělejte čas na sebe, odpočiňte si ve wellness a vychutnejte si dobré jídlo. I když je špatné počasí, je v hotelech a rodinných penzionech velmi příjemně.

Už jste se vánoční atmosféry nadýchali dost? Skočte si z Krkonoš do Himalájí. Navštivte přednášku o cestách na vrcholy Dhaulágirí a Mount Everest nebo promítání filmů festivalu Snow Film Fest.

Nechte na sebe dýchnout tu správnou vánoční pohodu a klid pod Sněžkou.

 

Vítejte v Krajině pod Sněžkou

Vítejte v Krajině pod Sněžkou

18. 8. 2023

Užijte si dovolenou s výhodami Karty hosta, která platí v Peci pod ...

Přechod Krkonoš

Přechod Krkonoš

17. 7. 2023

Vychutnejte si romantiku horských túr s noclehy na krkonošských bou...

S každou jízdou na nejvyšší vrchol České republiky pomáháte dětskému hospici Dům pro Julii.

S každou jízdou na nejvyšší vrchol České republiky pomáháte dětskému hospici Dům pro Julii.

30. 6. 2023

Z každé zakoupené jízdenky lanovou dráhou na Sněžku v hlavní sezoně...