3 lanovky SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, elektrokola a koloběžky

Vydáno 20. 6. 2017

Lanovka Portášky ve Velké Úpě jezdí denně již od 1. května, sedačka Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou do denního provozu přešla 10. června.

Obě jsou součástí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, který během letní sezóny provozuje 3 lanovky. Dvě pecké doplňuje kabinka z Janských Lázní na Černou horu. I letos je pro vícedenní pobyty v Krkono- ších výhodnější koupit si 1-7denní TourPAS, se kterým mohou lidé využít 3 lanovky SkiResortu bez omezení počtu jízd.

Kromě turistiky láká SkiResort ČERNÁ HORA – PEC letos v létě i na zážitky. Na nových terénních koloběžkách Crussis je možné sjet z Černé hory do Janských Lázní. Připraveny jsou 2 trasy dlouhé zhruba 8 kilometrů. Na nových horských elektrokolech SCOTT pak můžete bez obav vyrazit do kopcovitého krkonošského terénu. Pro elektrokola jsou připravené dvě doporučené trasy – z Janských Lázní na Luční boudu a zpět a z Janských Lázní na Horní Malou Úpu a zpět. Nemusíte na nich mít obavu, že by vám došla baterie. Na první trase si prohlédnete Sněžku z 5 úhlů. Při druhé jmenované překonáte 6 hřebenů. Elektrokola v nabídce půjčovny SkiResort LIVE jsou absolutní špičkou na trhu mezi horskými elektrokoly. Díky teleskopické sedlovce a 2,8“ širokým pneumatikám kolo zajistí maximální pohodlí. S motorem BOSCH se navíc jízda na těchto strojích stává skuteč- ně emočním zážitkem! Půjčit si je můžete samostatně nebo v balíčku s jízdenkami na lanovky.

Elektrokola a koloběžky má v nabídce půjčovna SkiResort LIVE v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních. V půjčovnách u horní stanice lanovky na Černé hoře a také na parkovišti u Stezky korunami stromů je možné půjčit si koloběžku. Stezku i koloběžky tak lze vhodně propojit. Z Janských Lázní vyjedete kabinkou na Černou horu, kde si půjčíte koloběžku. Na ní sjedete po Černohorské silnici ke Stezce korunami stromů, kde je možné koloběžku vrátit. Odtud je to na centrální parkoviště příjemná procházka. Můžete také využít pendlovou autobusovou dopravu.

Ukliďme Sněžku a pod Sněžkou na podzim 2021

Ukliďme Sněžku a pod Sněžkou na podzim 2021

14. 10. 2021

Podzimní akce Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou je za námi a tak už nás ...

Okolo Pece

Okolo Pece

17. 9. 2021

Ohlédnutí za cyklistickým závodem Okolo Pece 11. 9. 2021

Pozvánka na Krakonošův Guláš

Pozvánka na Krakonošův Guláš

27. 8. 2021

Poslední volné místo pro soutěžní tým o nejlepší Krakonošův guláš 2021