Vítejte v Krajině pod Sněžkou

Užijte si dovolenou s výhodami Karty hosta, která platí v Peci pod Sněžkou i v celém regionu Východních Krkonoš. Hosté ubytovaní v Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě mají jako jediní z regionu 30 % slevu na Lanovou dráhu Sněžka. Karta hosta je zdarma a platí po celou dobu pobytu.

Sleva na lanovku

Jak získat Kartu hosta?

Kartu hosta Krajiny pod Sněžkou může získat pouze ubytovaný host a vydat mu ji může pouze ubytovatel, nelze ji nikde zakoupit. Pozor, Kartu hosta nevydávají všichni. Prohlédněte si ubytovatele poskytující Kartu hosta.

Jednoduchý check-in s Kartou hosta

Pokud váš ubytovatel využívá systém pre-checkin, může vám Kartu hosta zaslat dopředu e-mailem a vy si ji vytisknete nebo ponecháte v digitální podobě.

Karta hosta vždy po ruce

Digitální Kartu hosta si nahrajte do peněženkové aplikace svého mobilního telefonu. Používáte-li zařízení s iOS, máte aplikaci Peněženka již v základním nastavení telefonu. Používáte-li telefon s jiným operačním systémem, nainstalujte si nejprve aplikaci Yourwallet.

Kartu hosta samozřejmě získáte ve všech formách i na recepci vaše hotelu či penzionu.

Důležité informace o Kartě hosta

  • Karta hosta Krajiny pod Sněžkou je zdarma
  • sleva 30 % na Lanovou dráhu Sněžka pouze pro hosty ubytované v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě
  • Karta hosta je aktivní po dobu vašeho pobytu
  • Karta hosta je nepřenosná. Při akceptaci karty můžete být požádáni o předložení dokladu totožnosti.
Karta hosta

Tato karta navazuje na peckou Kartu hosta, kterou znáte z minulých let. Díky nové Kartě hosta máte možnost čerpat výhody z celé Krajiny pod Sněžkou a navíc s sebou nemusíte nosit další kartičku.