Array ( [1] => Array ( [den_v_tydnu] => úterý [datum] => 2021-04-20 [predpoved] => 3 [teplota] => 7 ) [2] => Array ( [den_v_tydnu] => středa [datum] => 2021-04-21 [predpoved] => 3 [teplota] => 7 ) [3] => Array ( [den_v_tydnu] => čtvrtek [datum] => 2021-04-22 [predpoved] => 3 [teplota] => 4 ) [4] => Array ( [den_v_tydnu] => pátek [datum] => 2021-04-23 [predpoved] => 3 [teplota] => 3 ) )
Welcome

to Pec pod Sněžkou

Skryté příběhy
NA SNĚŽKU PRO TROJČÁTKA

NA SNĚŽKU PRO TROJČÁTKA

V sobotu 29. května nás čeká již devátý ročník charitativního výstupu na Sněžku a všechno bude jinak. Letos poprvé nebude tváří akce dítě po amputaci nebo narozené bez končetin. V názvu benefice není žá...

Svatovavřinecká pouť

Svatovavřinecká pouť

Zveme Vás na tradiční akci Svatovavřinecká pouť. Bližší informace k akci dodáme až jak se bude blížit dle epidemiologické situace. Těšíme se na Vás.

Krakonošův guláš

Krakonošův guláš

Zveme Vás na tradiční akci Krakonošův guláš. Bližší informace k akci dodáme až jak se bude blížit dle epidemiologické situace. Těšíme se na Vás.

Noc tuleních pásů

Noc tuleních pásů

NTP 2021 je ZRUŠENA ! Organizátoři akce vzkazují: Bohužel Vám s lítostí musíme potvrdit zprávu, kterou již všichni dávno tušíte. A tím je definitivní potvrzení skutečnosti, že se letos na 14. ročníku ...