Víkendový zimní retreat s prvním lyžováním a Wim Hof metodou

Pec pod Sněžkou - Aparthotel Svatý Vavřinec 8. 12. 2023 - 10. 12. 2023

Tohle jste ještě nezažili. V sobotu první lyžování a zahájení lyžařské sezóny. V neděli workshop s Wim Hof metodou a certifikovaným instruktorem Filipem Zemanem. 

Zimní sezóna ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC obvykle začíná někdy na přelomu listopadu a prosince. Nejinak by tomu mělo být i tento rok a tak nějak tušíme, že v Peci by se vleky a lanovky mohly rozjet už v sobotu 9. 12. Pokud vše vyjde, jak si přejeme, měla by být právě tahle sobota první, ve které se budete moct projet po zdejších sjezdovkách. Taky už se nemůžete dočkat?


V neděli 10. 12. je v plánu Wim Hof workshop. Povede ho certifikovaný instruktor Wim Hofovy metody, který své znalosti a schopnosti čerpal právě u Wima Hofa. Právě s Filipem Zemanem se můžete věnovat dechovým cvičením, nastavení mysli a vědomému otužování.

Nevadí, pokud jste otužování ještě nikdy nezkusili. Nevadí, pokud máte obavy, málo odvahy nebo spoustu otázek. S Filipem Zemanem si ukážete, jak pomoci Wim Hof metody nastartovat imunitní systém, zvýšit příliv energie, snížit hladinu stresu a celkově zlepšit úroveň své fyzické i duševní pohody. Finálním bodem programu je pak dvouminutová koupel v ledové lázni. „Cílem jednodenních workshopů je seznámit účastníky s metodou a s tím, jak mohou využívat její benefity v každodenní praxi v pohodlí svého domova,“ říká k chystanému workshopu Filip Zeman.

Celý workshop bude probíhat v prostorách Aparthotelu Svatý Vavřinec
V čase od 10 hodin do 16 hodin

Neláká Vás lyžování, ale na Wim Hofa byste přijeli?
Že lyže nemusíte? Nevadí, věnujte sobotu procházce na hřebeny, odpočinku, nebo čemukoliv jinému, na co zrovna budete mít chuť. Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí spoustu aktivit a možností.

Chcete přijet jen na Wim Hofa ale nechcete přenocovat?
Ani tohle není problém. Přihlaste se pouze na kurz a přijeďte. Svatý Vavřinec vám garantuje parkování zdarma po celý den.

Nechte se unést atmosférou zimy, radosti a objevování vlastních hranic.

Aby mohl na Wim Hof workshop opravdu každý, není jeho absolvování svázané s povinností ubytování. Máme ale za to, že když už jet do Krkonoš, tak na celý víkend a když už na celý víkend.

Počet míst na workshopu je omezený. Rezervujte si proto své místo na media@svatyvavrinec.cz včas. Máte otázky? Rádi Vás propojíme s Filipem Zemanem, který může na vše předem odpovědět.

 

více informací

Víkendový zimní retreat  s prvním lyžováním a Wim Hof metodou