Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - podzim 2020

Pec pod Sněžkou 3. 10. 2020

Zveme Vás k dalšímu úklidu Sněžky a okolí, tentokrát po letní turistické sezónně. Oproti minule jsme akci trochu poupravili, tak prosím čtěte pozorně a nepřeskakujte :)

Program Ukliďme Sněžku:

pátek 2. 10. promítání dokumentárních filmů na KlonDiku
sobota 3. 10. oficiální úklid a posezení s poděkováním

Registrace:

Zaregistrujte se prosím jako dobrovolníci na portálu Ukliďme Česko a připojte se k naší úklidové akci.

Partneři akce

Ukliďme Česko, Lanová dráha Sněžka, Craft Coffee, Hotel Horizont, PECR apartments, Aparthotel Sv. Vavřinec, KlonDike Musíc Club.

Organizace

Od 8:30 do 10:00 bude probíhat výdej úklidových pomůcek v podloubí před restaurací Craft Coffee (Pec pod Sněžkou 139). Kdo může, vezměte si prosím vlastní rukavice na úklid. Dostanete od nás také na oranžovou pásku na ruku, se kterou Vás zdarma pustí na Lanovku na Sněžku. S mapou trasy a úklidovými pomůckami se pak budete vydávat po malých skupinkách nebo individuálně (nebudeme nikoho nutit do setkávání s dalšími lidmi) na jednotlivé úklidové trasy. 

Na úklid je v sobotu celý den, je jen na vás, jaké zvolíte tempo. Svoz odpadu bude zajištěný po trasách úklidu. Dále bude na každé trase zajištěno občerstvení pro každého registrovaného účastníka v podobě čaje a polévky zdarma. Svačinou na cestu ale určitě nic nezkazíte. Poprosím Vás, abyste se při návratu stavili opět za mnou na Craft a vrátili mi mapky a úklidové pomůcky, ať je můžeme použít i další rok. Případně pokud budete mít, můžete mi poslat nějaké Vámi pořízené fotky, dám je pak na sociální sítě.

Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - podzim 2020