Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - jaro 2024

KlonDike music club (č. p. 139), Pec pod Sněžkou 18. 5. 2024

Zveme Vás k úklidu nejvyšší hory České republiky a jejího přilehlého okolí. Někteří návštěvníci Krkonoš si stále neodnáší s sebou z hor to, co si tam přinesli, a proto je opět čas to po nich uklidit.
Registrace
Zaregistrujte se na webu, na profilu akce Ukliďme Česko jako dobrovolníci. Konkrétní informace ohledně organizace, výhod a podobně vám zašleme na vámi zadanou mailovou adresu.
Výhody
Všechny registrované dobrovolníky čekají po celý víkend výhody v podobě slev na místní ubytování, občerstvení nebo služby v Peci pod Sněžkou. Zároveň mají dobrovolníci jízdu Lanovou dráhou na Sněžku zdarma.
Organizace
Datum konání
Úklidová akce proběhne v sobotu 18. 5. 2024.
Místo srazu
Výdej úklidových pomůcek bude probíhat od 8:30 do 10:00. Místo srazu je v podloubí hudebního klubu KlonDike, u restaurace CRAFT coffee (Pec pod Sněžkou 139).
Trasy
Máme připravené znečištěné lokality, kam vás nasměrujeme. Rádi vám poskytneme i mapy možných tras v Peci pod Sněžkou, ale kudy a kam se vydáte necháme na vás.
Sběrná místa odpadků
Na trasách najdete místa, kde můžete odložit plné pytle s odpadky. Svoz odpadu zajišťuje Správa KRNAP. Prosíme, nenechávejte pytle s odpadky u veřejných košů nebo soukromých kontejnerů.
Nepřehlédněte...
Svačinou na cestu určitě nic nezkazíte.
Kdo může, vezměte si prosím vlastní rukavice na úklid.
Po úklidu prosím, vraťte úklidové pomůcky, abychom je mohli další rok využít znovu.
Na úklid je v sobotu celý den, je jen na vás, jaké zvolíte tempo.
 
Budeme rádi, když při cestě pořídíte fotky z úklidu, my je pak zveřejníme v článku nebo na sociálnch sítích.
Partneři
Město Pec pod Sněžkou, Lanová dráha Sněžka
 
 

Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - jaro 2024