Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou - jaro 2023

Pec pod Sněžkou 20. 5. 2023

Připojili jsme se k celorepublikové úklidové akci Ukliďme Česko a rádi bychom tak společně uklidili Sněžku i hřebeny a údolí pod Sněžkou. Přidáte se k nám? 
 
Všechny registrované dobrovolníky čekají po celý víkend výhody v podobě slev na místní ubytování, občerstvení nebo služby v Peci pod Sněžkou. 

Registrace

Zaregistrujte se, prosím na webu, na profilu akce Ukliďme Česko jako dobrovolníci. Konkrétní informace ohledně organizace, výhod a podobně vám zašleme na vámi zadanou mailovou adresu. 

Organizace

Datum konání

Úklidová akce proběhne v sobotu 20. 5. 2023.
 

Místo srazu

Výdej úklidových pomůcek bude probíhat od 8:30 do 10:00. Místo srazu je bude v podloubí hudebního klubu KlonDike, u restaurace CRAFT coffee (Pec pod Sněžkou 139).
 

Trasy

Máme připravené znečištěné lokality, kam vás nasměrujeme. Rádi vám poskytneme i mapy možných tras v Peci pod Sněžkou, ale kudy a kam se vydáte necháme na vás.
 

Sběrná místa odpadků

Na trasách najdete místa, kde můžete odložit plné pytle s odpadky. Svoz odpadu zajišťuje Správa KRNAP. Prosíme, nenechávejte pytle s odpadky u veřejných košů nebo soukromých kontejnerů.
 

Nepřehlédněte...

  • Svačinou na cestu určitě nic nezkazíte.
  • Kdo může, vezměte si prosím vlastní rukavice na úklid.
  • Po úklidu prosím, vraťte úklidové pomůcky, abychom je mohli další rok využít znovu.
  • Na úklid je v sobotu celý den, je jen na vás, jaké zvolíte tempo.
  • Budeme rádi, když při cestě pořídíte fotky z úklidu. My je pak zveřejníme v článku nebo na sociálnch sítích.

 

Partneři

Město Pec pod Sněžkou, Lanová dráha Sněžka, Booking Pec, KlonDike music club, Hostel KlonDike, Penzion Veronika, CRAFT coffee, Aparthotel Svatý Vavřinec, Grand hotel Hradec, Chata Pecka, Hotel*** Horizont
 
Uklidme-Cesko