Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 2. 10. 2021

Zveme Vás k dalšímu úklidu Sněžky a okolí, tentokrát po letní turistické sezónně.


Letní návštěvníci po sobě v Krkonoších zanechají vždy nemilou odpadkovou stopu, kterou s dobrovolníky každoročně odklízíme. Přidejte se i vy a pomozte nám vyčistit tento krásný kousek přírody.

 

Program

pátek 1. 10. promítání dokumentárního filmu na KlonDiku
sobota 2. 10. oficiální úklid a posezení s poděkováním

 

Registrace

zaregistrujte se prosím jako dobrovolníci na portálu Ukliďme Česko a připojte se k naší úklidové akci, na zadaný e-mail Vám pak zašleme další instrukce.

 

Novinka

Novinkou podzimního úklidu je možnost nechat se vyvést na kopec vláčkem a s tím se pojí i nové trasy pro úklid. Odjezd vláčku na Kolínskou Boudu v 9:30, tj. jediný čas odjezdu, později vláček nepojede.

 

Trasy

Jak napovídá název akce a vláček na Kolínskou Boudu, úklidové trasy nepovedou pouze na Sněžku, ale i pod Sněžku po okolí města Pece pod Sněžkou. Naplánované jsou trasy kratší i delší.

 

Partneři akce

Ukliďme Česko, Lanová dráha Sněžka, KR-EXPRES s. r. o.CRAFT coffee, Hotel Horizont, Aparthotel Sv. Vavřinec, KlonDike music clubHostel KlonDike, Penzion Veronika, Penzion Corso, restaurace Deli Post, Penzion Koula, Booking Pec

 

Ubytování a strava

Podařilo se nám domluvit s partnery slevy na ubytování i na stravování. Na e-mail zadaný v přihlášce vám pošleme seznam ubytovatelů a restaurací, které jsou vám k dispozici a instrukce k čerpání slevy.

 

Je jen na Vás, jestli se zúčastníte jen samotné úklidové akce v sobotu 2. 10. nebo jestli si užijete v Krkonoších celý víkend. :)

Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou