Okolo Pece

Pec pod Sněžkou 11. 9. 2021

Zveme Vás na přátelský závod, který probíhá každoročně v Peci pod Sněžkou na závěr cyklistické sezóny. Přijeďte závodit, nebo jen fandit. V září je u nás krásně :-)

Start akce ve 12 hodin.

Trať

Cyklistická 45 km vyjížďka krásnou přírodou Krkonoš. 1/3 trasy vede po silničkách, kde je zakázán provoz motorových vozidel. Určeno pro všechny výkonnostní kategorie, kdo se chce jen příjemně projet, nechť použije horské či treckové kolo, kdo chce závodit, může trasu objet na silničce.

Účast, přihlášky

Očekává se účast místních sportovců a lokálpatriotů, studentů, profesorů, abiturientů, jejich dětí, dalších rodinných příslušníků, přátel, známých, i několika výkonnostních cyklistů. Přihlášky zasílejte na propagace@pecpodsnezkou.cz, sdruzeni@pecpodsnezkou.cz. A hlavně přijďte včas na prezentaci.

Prezentace

Pec pod Sněžkou, kancelář Happy Hill 11:00 - 11:45. Podrobné informace o trati obdrží účastníci na startu.

Startovné

200 Kč, doporučená přilba. V ceně startovného guláš pro všechny startovníky, zajištění a organizace vyjížďky, ceny pro nejlepší.

Vyhlášení výsledků

Slavnostní vyhlášení výsledků spojené s posezením od 17:00.

Ubytování a parkování

Informace o ubytování najdete zde: ubytování

Parkování je pro účastníky ZDARMA na parkovišti P4 - Zelený Potok. Schovejte si parkovací lístek a zbytek informací se dozvíte při prezentaci.

Okolo Pece