Modelář | promítání a beseda s tvůrci filmu Petra Zelenky

Pec pod Sněžkou - KlonDike music club 29. 7. 2021

Pořadatel akce vás zve na promítání a besedu s tvůrci filmu Modelář!
Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa.
Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Mezi jejich klienty patří prezidentský kandidát i výtvarníci pořádající happeningy.
Drony ve filmu monitorují elektrárny, nosí luxusní kabelky na přehlídce místo modelek nebo sprejují ze vzduchu Petřínskou rozhlednu. Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat.
Hrají: Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Veronika Khek Kubařová, Zuzana Fialová, Richard Stanke, Helena Dvořáková, Miroslav Hanuš, Jiří Štrébl, Kristýna Frejová, Kamil Halbich a další.
DŮLEŽITÉ INFORMACE
Informace ohledně pravidel rozvolňování budeme pečlivě sledovat a aktualizovat. Nyní platí tato pravidla:
Upozorňujeme, že negativní test je podmínkou vstupu. Pokud již máte platný negativní test (antigen. či PCR) odjinud, například ze zaměstnání, testovat se nemusíte - antigen. test však nesmí být starší 72 hodin a PCR nesmí být starší 7dnů.
Výjimka z povinného testování platí pro osoby, které prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech a pro osoby, které jsou očkované minimálně 14 dní. Prokázat se musí čestným prohlášením nebo jiným oficiálním dokumentem.
Na vstupu do klubu bude možnost antigenního testování ze slin (100 Kč).
Aktuální informace zde.

Modelář | promítání a beseda s tvůrci filmu Petra Zelenky