Krkonošský festival minipivovarů

Velká Úpa 25. 6. 2022

Po dvouleté ,,covidpauze" se opět můžete těšit na Krkonošský festival minipivovarů s velkým výběrem lokálních piv, stánky s občerstvením a regionálními produkty, hudebním i doprovodným programem.

V průběhu celého dne budou probíhat soutěže o ceny a degustace, dětský park, představování pivovarů a regionálních výrobců i další zábava. Vstup na akci je zdarma.

Novinkou oproti předchozímu ročníku je autobus, který bude vozit návštěvníky kyvadlově mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, po celý den zdarma.

Autobus odjíždí každou půl hodinu od 11:30 do 14:30 z Pece pod Sněžkou, poté má pauzu a od 17:00 do 19:00 jezdí každou půl hodinu z Velké Úpy do Pece pod Sněžkou (podle potřeby i déle).

Zastávky autobusu:

Dopravní terminál, Pec pod Sněžkou

Autobusové nádraží, Pec pod Sněžkou

Velká Úpa náměstí

Mezi pivovary se představí Pecký pivovar s pivem Sněžka, minipivovar Fries, vrchlabské pivovary Medvěd a Hendrych nebo Trautenberk z Horní Malé Úpy a pivo Kolínský speciál 13° z Kolínské boudy.

Hudební program

12:30 - 14:30 Nešlapeto

15:00 - 16:30 MyBand

17:00 - 18:30 Crazy Dogs

19:00 - 21:00 Jam & Bazar

 

Akce se koná na parkovišti ve Velké Úpě v blízkosti spodní stanice lanovky Portášky.


Partneři akce

Město Pec pod Sněžkou, Rádio Blaník, Krkonošská pivní stezka, Kolínská Bouda, Hasiči Velká Úpa - Pec pod Sněžkou, Monkey park, SkiResort Live, Lesní plovárna, CRAFT coffee, Aparthotel Svatý Vavřinec, Penzion A+A, Chata Amor, KlonDike music club

Sledujte nás na Facebooku a nenechte si nic ujít žádnou novinku. Těšíme se na vás opět na Krkonošském festivalu minipivovarů.

Krkonošský festival minipivovarů