Loading...
Česká poštovna
Česká poštovna

Česká poštovna (Czech Post Office) replaced the former Česká bouda (Czech Chalet). A wooden structure with a variable façade was designed by architects Rajniš and Hoffman. An observation deck on the rooftop is the highest point in the Czech Republic.

Mine Kovárna
Mine Kovárna

Since the early 16th century miners had been active in a number of mines in the Sněžka massif until 1959. In the summer you can visit the old mining tunnel Barbora and the shaft Kovárna with a guide.

Historic Centre
Historic Centre

A church with a graveyard served as a natural centre for the mountain village with a parsonage, school, post office, pub and shops. Nowadays the buildings serve to different purposes and the stone monument dedicated to Joseph II is now a war memorial.

Sosna Mountain Farm
Sosna Mountain Farm

When the original local inhabitants left due to WWII, the once fertile fields lay fallow for decades. The first modern-style farm was founded by David Sosna and his wife in 1983.

The Kiln Tavern
The Kiln Tavern

The old tavern with the seat of the reeve dating back to 1644 had been replaced by a new timber house built by a gamekeeper and a reeve David Hofer. Nowadays it once again serves as a tavern.

Chapel of the Virgin Mary
Chapel of the Virgin Mary

The chapel built from granite blocks is the largest chapel in Pec. It was located right next to a large smelter manufacturing ores from Obří důl (Giant Valley). Nowadays it is surrounded by a parking lot used by visitors transferring to the cable car to Sněžka.

Saint Barbara’s Chapel
Saint Barbara’s Chapel

During the Great War Johann Dix built a chapel with a belfry which later became dilapidated. Following a reconstruction in 2005 the interior is ornamented with a fresco from the life of St. Barbara based on a design by Květa Krhánková.

Chapel in Obří důl
Chapel in Obří důl

A valuable relic of a dam used for timber rafting hosts a chapel commemorating a disaster in July 1897 in which seven mountaineers were killed in a landslide.

All Saints’ Chapel
All Saints’ Chapel

Residents of Vysoký Svah and neighbouring Zahrádky built their chapel for religious purposes as well as a gesture of togetherness. Unfortunately due to lack of interest and partly due to vandals it is now dilapidated and waiting for reconstruction.

Church of the Holy Trinity
Church of the Holy Trinity

During the time of reforming the monarchy, the emperor Joseph II had abolished a number of church institution, however, supported establishing of parsonages and schools in remote areas of the empire. The church has been preserved in its original form and is still used for Saturday services.

Aichelburg Forest Castle
Aichelburg Forest Castle

Following an untimely death of an enlightened land owner Berthold Aichelburg, the grateful locals built him a monument in the form of a forest castle. The keys to the great hall can be borrowed at TIC Veselý výlet.

Modrý Důl Settlement
Modrý Důl Settlement

Modrý Důl Settlement (Blue Valley Settlement). A valley at the foot of Studniční hora (Well Mountain) modelled by a glacier was transformed into a meadow enclave by lumberjacks. The original houses and cottages are a part of a protected architecture zone.

Pěnkavčí vrch Settlement
Pěnkavčí vrch Settlement

A typical meadow enclave on a hill of the same name is a fine example of a harmonious, free mountain settlement with well-preserved original cottages, solitary trees, paths, terrace fields and walls.

Přední Výsluní Settlement
Přední Výsluní Settlement

Before lumberjack colonization in 1566, a number of cottages had already been built in Výsluní in Velká Úpa. The front part has kept its original style with cottages, walls, terrace fields, stone-paved roads and a chapel.

Velké Tippeltovy boudy Settlement
Velké Tippeltovy boudy Settlement

Walking tour Aichelburg cuts through a meadow enclave with well-preserved local architecture. A location with many interesting vistas of Sněžka offers cycle routes and groomed cross-country skiing trails in the winter.

Memorial to the Victims of the Giant Mountains
Memorial to the Victims of the Giant Mountains

A small chapel was placed at the roughest spot in the mountains, later transformed into its current shape. The names of people on the plaque commemorate all persons who had died in the Eastern Giant Mountains as a consequence of avalanches, falls, lightning or frost.

Beech Valley Dam
Beech Valley Dam

The flood of July 1897 had damaged the valley of the river Úpa. As a consequence, the state fortified the river banks and a dam was constructed in the centre of Pec in order to slow down the whitewater. From summer 2009 the dam is accessible via a system of bridges.

Hnědý vrch Observation Tower
Hnědý vrch Observation Tower

An observation tower situated at the bottom station of the chairlift to Hnědý vrch (Brown Hill) stands 27 m tall and is the tallest tower in the Giant Mountains. You can reach the top taking 138 stairs with five landings.

Sagasser's Chalets
Sagasser's Chalets

Many local names reminds us of founders of meadow enclaves, the family of a lumberjack Richard Sagasser lived here till 1976. Nowadays the meadows are used by a cattle farm.

Column Chapel and a Pilgrim
Column Chapel and a Pilgrim

Religious mountaineers built this chapel at the outskirts of the hamlet Chaloupky. A birch grew in its proximity and the roots caused the chapel to incline. In 2004 this was compensated by a statue of a pilgrim which serves as a support of the chapel.

Šraml Stone-Paved Road
Šraml Stone-Paved Road

A mild ascent from Velká Úpa to Sněžka leads through the Šraml valley. A path originally designed for transporting lumber on horn sledges was reconstructed in 2003 using stone paving.

Bunker
Bunker

Based on the WWI experience threatened Czechoslovakia had constructed a series of fortifications against Nazi Germany. The path through Obří důl (Giant Valley) was protected by three bunkers, now buried in the forest.

Aparthotel Svatý Vavřinec
Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou.

Nový Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.

Hýčkat se nechte v našem Krkonošském wellness centu, Vaše děti mohou využít dětskou a teenagerskou hernu. Ochutnat můžete pokrmy naší restaurace.

Naše konferenční prostory Vám jsou k dispozici, Vaší firemní akci zajistíme od A do Z.

Proměňujte s námi Vaše sny ve skutečnost.

web+420 770 122 121
Bouda Máma wellness hotel
Bouda Máma wellness hotel

Pec pod Sněžkou 124

web+420 244 465 666, +420 602 304 989
Grand Hotel Hradec
Grand Hotel Hradec

Inspirace krásou horské přírody a touha po harmonickém skloubení architektury s jedinečností místa stála na samém počátku zrodu Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou. Unikátní hotel je klenotem zasazeným do samotného srdce Krkonoš a výsledkem usilovné a precizní práce špičkových českých architektů studia Mimolimit. Celý architektonický koncept souzní s myšlenkou dopřát našim hostům dokonalý odpočinek v niterném sepětí s přírodou, avšak v podmínkách maximálního luxusu 21. století. Čisté linie, uměřenost, ušlechtilé přírodní materiály, originalita, vysoká kvalita provedení i všudypřítomná pokora k přírodě, to jsou atributy Grand Hotelu Hradec, na něž jsme tak pyšní.
 
Máme pro vás připraveno 68 osobitých pokojů, v nichž se budete cítit doslova královsky, a také stylovou restauraci a bar pro příjemná společenská setkání a uspokojení Vašich gurmánských tužeb. Pestrou nabídku rozmazlujících procedur si můžete užít ve špičkově vybaveném wellness centru. Pro Vás, kteří si přejete spojit příjemné s užitečným, nabízíme promyšlené a technicky výborně vybavené konferenční sály a salónky se 180 místy. To vše korunované dokonalým servisem našeho profesionálního týmu.

Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou se budete cítit skvěle bez ohledu na věk, účel návštěvy či osobní rozpoložení. Na své si přijdou hosté všech generací, zamilované páry, rodiny s dětmi, aktivní sportovci i požitkáři, milovníci procházek v přírodě, romantici i pragmatici. Vítejte všichni, kteří toužíte čerpat sílu z krásné krkonošské přírody a zároveň se chcete nechat hýčkat.

web+420 490 509 509
Hotel a hostinec Hvězda
Hotel a hostinec Hvězda

Pec pod Sněžkou 193

web+420 722 702 111
Hotel Bouda Jana
Hotel Bouda Jana

Velká Úpa 31

web+420 603 433 490
Hotel Energetik
Hotel Energetik

Pec pod Sněžkou 56

web+420 725 356 102
Hotel Hořec
Hotel Hořec

Pec pod Sněžkou 195

web+420 499 736 149
Hotel Horizont
Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou 141

web+420 499 861 222
Hotel Kolínská bouda
Hotel Kolínská bouda

Velká Úpa 319

web+420 499 736 201
Hotel Pecr Deep
Hotel Pecr Deep

Hotelový komplex PECR WELL/DEEP se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a patří mezi nejmodernější hotely v Krkonoších. V hotelu PECR DEEP (který je vzdálen cca 100m od PECR WELL), připravujeme „A La Cartovou“ restauraci s moderní gastronomií a letní terasou. Celková kapacita restaurace je přibližně 80 míst + 70 míst na letní terase.

web+420 732 424 470
Hotel Pecr Well
Hotel Pecr Well

Hotelový komplex PECR WELL/DEEP se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a patří mezi nejmodernější hotely v Krkonoších. V hotelu PECR WELL se v 5. Patře nachází moderní wellness & SPA centrum. V přízemí najdete Burger House Pecr, kde si pochutnáte na výborných domácích burgrech.

web+420 739 484 261
Kovárna Residence
Kovárna Residence

Pec pod Sněžkou 293

web+420 777 949 336, +420 775 931 113
Residence Post
Residence Post

Představte si krásná panoramata hor, vůni čerstvé kávy, úsměv na rtech svého blízkého, a to může být teprve začátek Vašeho dne v Peci pod Sněžkou. Dopřejte si komfortní ubytování v prostorných apartmánech Residence Post a Vaše sny o skvělé dovolené se promění ve skutečnost. Díky své poloze v největším lyžařském areálu v Česku, ve SkiResortu Černá hora - Pec je ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v zimě i v létě.

V Residenci Post je k dispozici 19 apartmánů s moderním interiérem, které jsou komplexně vybavené pro váš komfortní pobyt v Krkonoších. Luxusní apartmány v Peci pod Sněžkou pro 2 až 8 osob disponují plně vybavenou kuchyní, pohodlnými postelemi, vlastní koupelnou a také dostatečným úložným prostorem. Samozřejmostí je terasa s posezením nabízející dechberoucí výhled na okolní krajinu Krkonošského národního parku. 

 

web+420 775 931 113, +420 777 949 336
Sněžka Residence
Sněžka Residence

Pec pod Sněžkou 194

web+420 777 949 336, +420 775 931 113
Bouda pod Sněžkou
Bouda pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 199

web+420 491 617 077, +420 734 151 546
Chata Viktorka
Chata Viktorka

Pec pod Sněžkou 40

web+420 774 773 774
Chata Výrovka
Chata Výrovka

Pec pod Sněžkou 204

web+420 777 033 331
Horská bouda Růžohorky
Horská bouda Růžohorky

Velká Úpa 182

web+420 606 300 767
Horská chata Portášky
Horská chata Portášky

Velká Úpa 110

web+420 608 901 390
Luční bouda (Meadow Chalet)
Luční bouda (Meadow Chalet)

For almost four hundred years the most famous Czech chalet can be found in the heart of Bílá louka (White Meadow). An ordinary shed used for cattle was gradually transformed into a mountain hotel with its own beer brewery, bakery and a restaurant housing up to hundred guests.

web+420 733 740 888
Pražská bouda
Pražská bouda

Černý Důl 215

web+420 724 716 230
Infocenter Turista
Infocenter Turista

Eva Lorencová
542 21 Pec pod Sněžkou čp. 337
Tel./fax: +420 499 736 280

web+420 499 736 280
Veselý Výlet
Veselý Výlet

Informační centrum, galerie, směnárna a obchod Veselý výlet
542 21 Pec pod Sněžkou čp. 196
Tel.: +420 499 736 1300

web+420 499 736 130
Bouda pod Sněžkou
Bouda pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 199

web+420 491 617 077, +420 734 151 546
Burger House Pecr
Burger House Pecr

Naše výběrové maso připravujeme s použitím nejlepších čerstvých surovin. Burgery a steaky nabízíme s řadou čerstvě připravených salátů, omáček  a domácích hranolků. Jídelní lístek k nahlédnutí na webu.

web+420 739 983 121
Café Restaurant Kovárna
Café Restaurant Kovárna

Pec pod Sněžkou 293

Restaurace se nachází v přízemí Residence Kovárna směrem k lanovce na Sněžku.

Otevírací doba:

10,00 - 22,00 hodin

+420 777 515 513
Chata Viktorka
Chata Viktorka

Pec pod Sněžkou 40

web+420 774 773 774
CRAFT coffee
CRAFT coffee

Pec pod Sněžkou 139

+420 777 671 103
Enzian restaurant
Enzian restaurant

Pec pod Sněžkou 209

web+420 724 038 622
Grand Hotel Hradec
Grand Hotel Hradec

Inspirace krásou horské přírody a touha po harmonickém skloubení architektury s jedinečností místa stála na samém počátku zrodu Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou. Unikátní hotel je klenotem zasazeným do samotného srdce Krkonoš a výsledkem usilovné a precizní práce špičkových českých architektů studia Mimolimit. Celý architektonický koncept souzní s myšlenkou dopřát našim hostům dokonalý odpočinek v niterném sepětí s přírodou, avšak v podmínkách maximálního luxusu 21. století. Čisté linie, uměřenost, ušlechtilé přírodní materiály, originalita, vysoká kvalita provedení i všudypřítomná pokora k přírodě, to jsou atributy Grand Hotelu Hradec, na něž jsme tak pyšní.
 
Máme pro vás připraveno 68 osobitých pokojů, v nichž se budete cítit doslova královsky, a také stylovou restauraci a bar pro příjemná společenská setkání a uspokojení Vašich gurmánských tužeb. Pestrou nabídku rozmazlujících procedur si můžete užít ve špičkově vybaveném wellness centru. Pro Vás, kteří si přejete spojit příjemné s užitečným, nabízíme promyšlené a technicky výborně vybavené konferenční sály a salónky se 180 místy. To vše korunované dokonalým servisem našeho profesionálního týmu.

Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou se budete cítit skvěle bez ohledu na věk, účel návštěvy či osobní rozpoložení. Na své si přijdou hosté všech generací, zamilované páry, rodiny s dětmi, aktivní sportovci i požitkáři, milovníci procházek v přírodě, romantici i pragmatici. Vítejte všichni, kteří toužíte čerpat sílu z krásné krkonošské přírody a zároveň se chcete nechat hýčkat.

web+420 490 509 509
Horská farma Děčínská bouda
Horská farma Děčínská bouda
web+420 733 557 999
Horský hotel Lesní bouda
Horský hotel Lesní bouda
web+420 736 678 302
Hospoda Na Peci
Hospoda Na Peci
Hotel **** Horizont
Hotel **** Horizont

BOHEMIA restaurant, HORIZONT café&restaurant, SKY CLUB 18, SPORT BAR...

Z nabídky 4 restaurací a barů si jistě vyberete. Ochutnejte domácí dezerty, míchané koktejly, vybraná vína a pivní speciality... Jedinečným zážitkem pro Vás bude návštěva SKY SLUBU 18 v nejvyšším patře hotelu.

web+420 499 861 222
Hotel a hostinec Hvězda
Hotel a hostinec Hvězda

Pec pod Sněžkou 193

web+420 722 702 111
Luční bouda
Luční bouda
web+420 733 740 888
Pecký pivovar
Pecký pivovar

Posedět můžete v útulné a stylové pivnici, odkud lze sledovat dění ve varně a průhledem nahlížet do ležáckého sklepa našeho minipivovaru.

Přitom můžete ochutnávat naše pivo Sněžka. A nezůstanete ani hlady, v naší originální otevřené kuchyni u pivnice připravujeme steaky a ryby na grilu či maso v udírně. K tomu všemu je k zakousnutí náš domácí chléb.

web+420 499 896 273
Pension Relax
Pension Relax

Velká Úpa 140

web+420 775 284 706
Pizza Anděl
Pizza Anděl
web+420 776 660 615
Restaurace Pecr Deep
Restaurace Pecr Deep

Vyberte si z našeho bohatého menu, které pro vás připravil a se svým týme uvařil šéfkuchař Jiří Eichler. Jiří Eichler je členem Czech National Culinary Team a reprezentuje Česko na mezinárodních gastronomických soutěžích. V minulosti pracoval v Aureole fusion restaurant a v bistru Monk.

web+420 739 983 121
Sagasser's Chalets
Sagasser's Chalets

Many local names reminds us of founders of meadow enclaves, the family of a lumberjack Richard Sagasser lived here till 1976. Nowadays the meadows are used by a cattle farm.

CRAFT coffee
CRAFT coffee

Pec pod Sněžkou 139

+420 777 671 103
Grand Hotel Hradec
Grand Hotel Hradec

Inspirace krásou horské přírody a touha po harmonickém skloubení architektury s jedinečností místa stála na samém počátku zrodu Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou. Unikátní hotel je klenotem zasazeným do samotného srdce Krkonoš a výsledkem usilovné a precizní práce špičkových českých architektů studia Mimolimit. Celý architektonický koncept souzní s myšlenkou dopřát našim hostům dokonalý odpočinek v niterném sepětí s přírodou, avšak v podmínkách maximálního luxusu 21. století. Čisté linie, uměřenost, ušlechtilé přírodní materiály, originalita, vysoká kvalita provedení i všudypřítomná pokora k přírodě, to jsou atributy Grand Hotelu Hradec, na něž jsme tak pyšní.
 
Máme pro vás připraveno 68 osobitých pokojů, v nichž se budete cítit doslova královsky, a také stylovou restauraci a bar pro příjemná společenská setkání a uspokojení Vašich gurmánských tužeb. Pestrou nabídku rozmazlujících procedur si můžete užít ve špičkově vybaveném wellness centru. Pro Vás, kteří si přejete spojit příjemné s užitečným, nabízíme promyšlené a technicky výborně vybavené konferenční sály a salónky se 180 místy. To vše korunované dokonalým servisem našeho profesionálního týmu.

Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou se budete cítit skvěle bez ohledu na věk, účel návštěvy či osobní rozpoložení. Na své si přijdou hosté všech generací, zamilované páry, rodiny s dětmi, aktivní sportovci i požitkáři, milovníci procházek v přírodě, romantici i pragmatici. Vítejte všichni, kteří toužíte čerpat sílu z krásné krkonošské přírody a zároveň se chcete nechat hýčkat.

web+420 490 509 509
Music Club Klondike
Music Club Klondike

Multižánrově zaměřený hudební klub v centru Pece pod Sněžkou, kde z bývalé diskotéky vzniklo kulturně-sportovní centrum. Naleznete jej přímo na hlavní příjezdové křižovatce Pece pod Sněžkou. V našem zájmu je vytvářet prostor pro zábavu napříč generacemi, a tak v našem programu naleznete koncerty rockové, punkové, ska, ale i blues, rock´n´roll, swing a jejich kombinace, DJs, divadlo, festivaly sportovní i kulturní a závody venkovní i v prostorech klubu.

web+420 728 502 738
SKY CLUB 18
SKY CLUB 18

SKY CLUB 18 bar a restaurace v osmnáctém, nejvyšším patře HOTELU****HORIZONT, je ideálním místem pro zakončení úspěšného dne nejen díky kouzelnému výhledu na Pec pod Sněžkou. 

Čekají Vás neopakovatelné zážitky z moderní gastronomie i tradiční krkonošské kuchyně, nabídka více než 50 druhů originálních míchaných nápojů i světoznámých koktejlů, včetně nealkoholických.

web+420 499 861 222
Aparthotel Svatý Vavřinec
Aparthotel Svatý Vavřinec

Mountain Wellness centre invites you to a jacuzzi, a Finnish sauna with outside showers, a bio-sauna with aromatherapy, a steam bath, ice fountain, restroom, refreshment area with a bar, a Kneipp foot therapy, multisensory showers, or a private jacuzzi with private restroom.

web+420 770 122 121
Hotel **** Horizont
Hotel **** Horizont

While staying in Pec pod Sněžkou, indulge yourself and refresh your body with a reflexology or classic massage, genuine Thai massage, body wraps or an air bath at HOTEL **** HORIZONT. Expert personnel will gladly assist in choosing the right treatment for you.

web+420 499 861 536
Modřín Pension
Modřín Pension

The entrance to the wellness is free for hotel guests in winter season. After check in, you can enter the Wellness part of the hotel straight from your room and enjoy the amenities - RELAXO jacuzzi, Finnish sauna, steam bath with aroma therapy and a fitness centre. You may choose premium services such as massage or wellness accessories.

web+420 603 207 724
Relax Pension
Relax Pension

Let your body rest a while and enjoy the services of our private wellness with jacuzzi, air bath massage or Finnish sauna. Our wellness centre is open for hotel guest only, daily from 2 pm until 10 pm.

web+420 499 629 446
Pecr Wellness Centre
Pecr Wellness Centre

Our wellness centre is open for walk-ins. You are welcome at our wellness whether you are a guest of Pecr hotel or not. We will gladly accommodate your needs with our choice of wellness treatments.

web+420 739 484 261
Bowling bar
Bowling bar

Pec pod Sněžkou 327

web+420 605 213 695
Bowling Pension Relax
Bowling Pension Relax
web+420 420 775 284 706
Happy Hill Sport
Happy Hill Sport

Pec pod Sněžkou 244

web+420 499 736 432
Hotel **** Horizont
Hotel **** Horizont

Přímo v HOTELU****HORIZONT je Vám

vnitřní bazén, vířivka, sauna

1 squashový kurt

2 ricochetové kurty

vybavená posilovna včetně kardio strojů

spinning (spinningové lekce pod vedením profesionálního instruktora)

stolní tenis

kuželková dráha

venkovní badminton a kuželky (v letním období).

web+420 499 861 536
Monkey Park
Monkey Park

Pec pod Sněžkou - U přehrady

web+420 777 801 050
Pepa Sport
Pepa Sport

Najdete nás 300 metrů nad autobusovou zastávkou směrem na ski-areál (sjezdovka Javor), v přízemí penzionu u Bláhů.

Provozujeme:

- půjčovnu elektrických kol FATBIKE - SNOWBIKE
- půjčovnu elektrických koloběžek
- půjčovnu kompletního lyžařského vybavení, včetně servisu
- prodejnu sportovních potřeb (zde najdete většinu doplňků i oblečení, potřebných pro naše klimatické podmínky)
- prodejnu a servis motorových koloběžek CROSCO, včetně náhradních dílů
- cykloservis
- e-shop

Celoroční sezónní provoz od 9:00 do 18:00.

Penzion u Bláhů č.p. 300
542 21 Pec pod Sněžkou

web+420 776 602 608
Relaxpark
Relaxpark

Pec pod Sněžkou 303

web+420 739 335 466
Tenisový kurt Bouda Máma
Tenisový kurt Bouda Máma
web+420 602 304 989
Dětské hřiště Pec pod Sněžkou
Dětské hřiště Pec pod Sněžkou

Vůbec první děteské hřiště v Peci pod Sněžkou bylo postaveno v roce 2005 pod penzionem Veronika. Na výrobu hřiště bylo použito akátové dřevo, které je sice nákladnější, ale díky němu se výrazně prodlouží životnost celého komplexu.

Dětské hřiště Velká Úpa
Dětské hřiště Velká Úpa

V roce 2006 se otevřelo další hřiště, tentokrát ve Velké Úpě. Zde je navíc součástí hřiště kiosek se zastřešeným posezením, kde hasiči ve spolupráci s městem často pořádají kulturní akce.

Herní krajina Pecka
Herní krajina Pecka

Herní krajina Pecka se prostírá mezi poznáním přírody, zážitkem z architektury a fantaskní hravostí ve výšce 1062 m n.m. Unikátní soubor dřevěných interaktivních soch a objektů na motivy krokonošské fauny nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor.

Krakonošova zpovědnice
Krakonošova zpovědnice

Od července 2014 je v Peci pod Sněžkou nová, unikátní vycházková trasa pro děti i dospělé - Putování ke Krakonošově zpovědnici. Krakonošova zpovědnice se nachází v bývalé kapličce u Staré cesty spojující centrum Velké Úpy a centrum Pece pod Sněžkou. Do zpovědnice patří všechna tajná dětská přání a hříšky.

Malá ZOO Kolínská bouda
Malá ZOO Kolínská bouda
web+420 499 736 201
Monkey Park
Monkey Park

Pec pod Sněžkou - U přehrady

web+420 777 801 050
Přímo k lanovce
Přímo k lanovce

Interaktivní stezka k lanové dráze. Bezbariérová zážitková trasa zakončená dětským hřištěm u dolní stanice lanové dráhy na Sněžku, s herními prvky a možností vyzkoušet si znalosti Krkonoš.

Lanová dráha Hnědý vrch
Lanová dráha Hnědý vrch
web+420 840 888 229
Lanová dráha Portášky
Lanová dráha Portášky
web+420 840 888 229
Lanová dráha Sněžka
Lanová dráha Sněžka
web+420 499 405 528
Mapa