Krkonošský veletrh

Trutnov 28. 4. 2017 - 29. 4. 2017

TEXT POZVÁNKY:

VOLNÁ VSTUPENKA NA KRKONOŠKÝ VELETRH

Zveme vás k návštěvě 8. ročníku Krkonošského veletrhu, který se bude konat v pátek 28. dubna od 9 do 18 hod. a v sobotu 29. dubna od 9 do 17 hod. ve Společenském centru Uffo v Trutnově.

 

Přijďte načerpat inspiraci a pobavit se na Krkonošský veletrh. Představí se vám na venkovní i vnitřní ploše více než 60 vystavovatelů z oboru Stavba – Bydlení – Zahrada – Hobby.

 

Český svaz chovatelů představí po oba dva dny konání veletrhu desítky chovných a z výstav oceněných domácích zvířat.

NOVINKA – expozice o bylinkách a koření zahradnictví z Červeného Kostelce. Tradiční, ale i netradiční pěstování bylinek na záhonech, ale i ve vzduchu vám bude inspirací pro nadcházející jarní sezónu.

 

pátek od 15 hod. proběhne přednáška na téma „Nová zelená úsporám“, kde zástupce Státního fondu životního prostředí seznámí majitele nemovitostí, jak využít finanční dotace pro výměnu kotlů, oken nebo zateplení budovy.

Sobotní den bude patřit dětem. Pro děti bude k dispozici zdarma skákací hrad, drobné soutěže, malování na obličej i focení s Krakonošem. K poslechu a dobré náladě bude hrát skupina Vosa Band. Pivo Krakonoš a občerstvení bude zajištěno.

 

Vyplňte si losovací kupón na volné vstupence, vhoďte na veletrhu do losovacího osudí a vyhrajte diamant nebo soudek piva.

Doprovodný program je uvedený na přiložené volné vstupence na veletrh (stačí si ji jen vytisknout). Více informací včetně seznamu vystavovatelů veletrhu najdete na www.omnis.cz.

 

VOLNOU VSTUPENKU MŮŽETE STÁHNOUT ZDE:

 

https://uloz.to/!fDVXoR3PiT8r/volna-vstupenka-pdf

---------

Krkonošský veletrh