Array ( [1] => Array ( [den_v_tydnu] => sobota [datum] => 2019-02-23 [predpoved] => 3 [teplota] => -6 ) [2] => Array ( [den_v_tydnu] => neděle [datum] => 2019-02-24 [predpoved] => 3 [teplota] => 3 ) [3] => Array ( [den_v_tydnu] => pondělí [datum] => 2019-02-25 [predpoved] => 3 [teplota] => 5 ) [4] => Array ( [den_v_tydnu] => úterý [datum] => 2019-02-26 [predpoved] => 4 [teplota] => 5 ) )
Welcome

to Pec pod Sněžkou

Live music na Bullbaru

Live music na Bullbaru

Každý pátek a sobotu po večerním lyžování hraje pro vaši radost a pobavení živá kapela přímo pod sjezdovkou. S přezouváním se neobtěžujte, na Bullbaru se tančí ponejvíce v přeskáčích.

Koncert kapely Pipes and Pints

Koncert kapely Pipes and Pints

Zveme Vás na koncert kapely Pipes and Pints do hudebního klubu KlonDike. Více informací u pořadatele: Pipes and Pints ✻ pod Sněžkou.

Expediční kamera

Expediční kamera

Filmový festival EXPEDIČNÍ KAMERA je celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, poznávání nového, o extrémních zážitcích i sportech.program na úterý:1. KROKY NA HRANĚ - Slovensko2. STU...

Koncert kapely Poletíme?

Koncert kapely Poletíme?

Zveme Vás na koncert kapely Poletíme? do hudebního klubu KlonDike. Více informací u pořadatele: Poletíme? ✲ pod Sněžkou.